Ułatwienia dostępu

DZIEŃ KRAJOWEJ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ - 21.09.2018 R.

W tym roku centralne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej odbyły się w stolicy Podkarpacia. W trackie uroczystości nadano sztandar rzeszowskiej Izbie Administracji Skarbowej oraz wręczono odznaczenia funkcjonariuszom KAS.

Obchody rozpoczęła msza święta w kościele Św. Wojciecha i Stanisława, odprawiona pod przewodnictwem abp-a Andrzeja Dzięgi, kapelana KAS. Następnie na Placu Farnym obył się uroczysty apel, w trackie którego nadano i poświęcono sztandar oraz wręczono odznaczenia. Podczas uroczystości list do funkcjonariuszy od Marszałka Senatu odczytał Senator RP Zdzisław Pupa.

Krajowa Administracja Skarbowa w obecnej formie funkcjonuje od 1,5 roku. W 2016 r. sejm przyjął ustawę zakładającą połączenie administracji podatkowej, służby celnej oraz kontroli skarbowej. Ustawa ujednoliciła także przepisy o kontrolach celnych i skarbowych. Weszła w życie 1 marca 2017.
Głównym zadaniem KAS jest pobór należności podatkowych i celnych oraz kontrola prawidłowości realizacji obowiązków związanych z daninami publicznymi.

wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.