Ułatwienia dostępu

DNI OTWARTYCH DRZWI - BOGUCHWAŁA 2018

23-24 czerwca br. odbyły się Jubileuszowe „Dni Otwartych Drzwi – Boguchwała 2018” połączone z „XX Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych”. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreślał fakt, że Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego obchodzi 50-lecie swej działalności.

Rocznica ta była okazją zarówno do wspomnień, jak też podsumowań i refleksji nad działaniami związanymi z rozwojem doradztwa rolniczego na przestrzeni minionych lat. Impreza będąca największym wydarzeniem rolniczym w regionie, pozwoliła zaprezentować możliwości i rozwiązania dla rodzimego rolnictwa w zakresie technologii produkcji rolniczej i hodowli zwierząt.

Dni Otwartych Drzwi mając 50-letnią tradycję, na stałe wrosły w pejzaż rolniczych imprez wystawowych, ciesząc się dużym zainteresowaniem wśród rolników, hodowców, instytucji przedsiębiorców. W roku bieżącym goszczono około 200 wystawców i pomimo niekorzystnej aury PODR odwiedziło kilkanaście tysięcy zwiedzających.


wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.