PODKARPACKI BIZNES NIE MA OGRANICZEŃ

Podczas drugiego dnia odbywającego się w Jasionce Kongresu Business Without Limits miała miejsce uroczysta Gala, w której uhonorowano i nagrodzono podkarpackie firmy statuetkami Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

Nagradzane przedsiębiorstwa nie tylko są liderami w swojej branży, ale też służą przykładem innym, jak należy rozwijać i prowadzić biznes. Wyróżnienie podkarpackich firm przekłada się także na promowanie rozwoju gospodarczego województwa i współtworzenie jego współczesnego ekonomicznego oblicza.

Gala stała się także okazją do wyróżnienia najlepszych produktów spożywczych wytwarzanych na Podkarpaciu certyfikatami „Smaczne bo Podkarpackie”.

Celem Programu jest wyłonienie i wypromowanie produktów spożywczych wytworzonych przez przedsiębiorstwa mające swe zakłady na Podkarpaciu. Program ma promować i pomagać w wyborze konsumentom tych produktów, które ze względu na swoją wysoką jakość, unikalne walory smakowe i zapachowe, reprezentują nieprzeciętny poziom, godny do naśladowania oraz spełniają wymagania jakości handlowej. Program jest adresowany do wszystkich producentów żywności działających na terenie województwa podkarpackiego.

Źródło: http://www.podkarpackie.pl


wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.