KONGRES 590 - PO RAZ DRUGI NA PODKARPACIU W G2A ARENA

Polska musi być krajem innowacyjnej gospodarki - powiedział prezydent Andrzej Duda otwierając oficjalnie Kongres 590. Prezydent zachęcał też przedsiębiorców do odwagi inwestycyjnej. Z kolei marszałek Władysław Ortyl witając gości mówił o rozwoju Podkarpacia, a premier Beata Szydło życzyła udanych rozmów, o tym, co zrobić, aby Polska była jeszcze piękniejsza. W podrzeszowskiej Jasionce w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym oficjalnie rozpoczął się Kongres 590.

Tegoroczny zakres tematyczny Kongresu 590 jest bardzo szeroki. Paneliści i uczestnicy rozmawiali m.in. o energetyce, rozwoju sektora MŚP, projektach infrastrukturalnych na poziomie krajowym i międzynarodowym. Odbyły się też debaty na temat rozwoju branży motoryzacyjnej, roli żywności tradycyjnej i regionalnej w rozwoju sektora rolno-spożywczego. Mowa była także o innowacjach w polskim przemyśle chemicznym, o branży meblowej, turystyce biznesowej czy o relacjach na styku biznes-administracja. Poruszone zostały też kwestie z zakresu polskiego systemu podatkowego, sportu czy budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

Źródło: http://www.podkarpackie.pl/


 

 

 

wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.